Wczytywanie...
Home / Wizualizacja exterior: Osiedle domków „POD LASEM”
 wizualizacja exterior domki letniskowe pod lasem bear studio graficzne Rzeszów
 wizualizacja exterior domki letniskowe pod lasem bear studio graficzne Rzeszów
 wizualizacja exterior domki letniskowe pod lasem bear studio graficzne Rzeszów
 wizualizacja exterior domki letniskowe pod lasem bear studio graficzne Rzeszów
 wizualizacja exterior domki letniskowe pod lasem bear studio graficzne Rzeszów

Wizualizacja exterior: Osiedle domków “Pod Lasem”

Wizualizacja exterior, czyli rendery przedstawiające projekt budynków, domów mieszkalnych lub innych obiektów wśród naturalnego otoczenia (zieleń, drogi, ścieżki itp.) to doskonały sposób na przedstawienie klientom lub potencjalnym kupcom nieruchomości finalnej wersji zamysłu architekta. Doskonale wiedzieli o tym twórcy osiedla domków mieszkalnych “Pod Lasem”, którzy zdecydowali się skorzystać z naszych usług, zamawiając wizualizacje zewnętrza projektu całego osiedla.

Projekt ten wymagał od nas przygotowania renderów projektu zarówno samego, pojedynczego domu, jego otoczenia, czyli podwórka (ewentualnie także podglądu działki) a także rzutu fragmentu samego osiedla. Naszym zadaniem było ukazanie w jak najbardziej realistyczny sposób nie tylko samego efektu finalnego, czyli wyglądu budynków, ale także jak najwierniejsze odwzorowanie ich otoczenia, wraz z zielenią. Położyliśmy bardzo duży nacisk na staranne wymodelowanie i oświetlenie wszelkich drzew i krzewów. Bardzo dużo uwagi poświęciliśmy również odpowiedniemu ukazaniu struktury materiałów, z jakich wykonane zostaną budynki – od elementów drewnianych, po dachówki, czy fakturę ścian i tynków.

Dużym wyzwaniem przy tworzeniu realizacji jaką były wizualizacje exterior (zewnętrzne) osiedla domków “Pod Lasem” było przygotowanie odpowiedniej scenerii oraz oświetlenia dla całej sceny. Zależało nam na tym, aby z jednej strony jak najlepiej przestawić sam produkt finalny inwestycji, czyli w tym wypadku bryłę budynku, natomiast z drugiej – umieścić je w naturalnym otoczeniu. Osiedle zbudowane zostanie właśnie w okolicy zacisznego lasu. Będzie to spokojna, cicha okolica, bardzo przyjazna rodzinom. Chcieliśmy, aby tworzone przez nas wizualizacje jak najlepiej odzwierciedlały klimat tego miejsca, dlatego też postawiliśmy na dopracowane szczegóły otoczenia.

Wizualizacje architektoniczne exterior (zewnętrzne) – zalety reklamowe

Nie od dziś wiadomo, że jeden obraz jest wart więcej niż tysiąc słów. W przypadku projektów koncepcyjnych to powiedzenie tym bardziej pozostaje aktualne. Wizualizacje architektoniczne to najlepszy sposób na ukazanie planów, które bardzo często w momencie dokonywania decyzji o inwestycji w daną nieruchomość urzeczywistnione są jeszcze jedynie w formie planów rozłożonych przed potencjalnymi klientami na biurku pracowni architektonicznej. W jaki sposób zatem najlepiej pokazać inwestorom nieruchomość, aby przedstawić jej wszelkie zalety i ostateczną formę? Tutaj z pomocą przychodzi nam grafika 3D, która pozwala na wykreowanie wizualizacji przy pomocy odpowiednich narzędzi do projektowania. Dzięki wysokiej jakości renderom możemy otrzymać gotowy projekt, który najlepiej zobrazuje wizję architekta, a dla samych inwestorów będzie nieocenioną pomocą w podjęciu decyzji zakupowej. Poprzedni projekt  Wszystkie projekty Następny projekt 

Napisz do nas!
close slider