Wczytywanie...
Home / Wizualizacje wnętrz – salonu, kuchnia oraz jadalnia
 wizualizacja-wnetrza-interior-salon-kuchnia-jadalnia-bear-studio-graficzne-rzeszow-1
 wizualizacja-wnetrza-interior-salon-kuchnia-jadalnia-bear-studio-graficzne-rzeszow-2
 wizualizacja-wnetrza-interior-salon-kuchnia-jadalnia-bear-studio-graficzne-rzeszow-3

Wizualizacje wnętrz – co to jest?

W dzisiejszych czasach ciężko sobie wyobrazić jakikolwiek projekt wystroju domu czy mieszkania bez czytelnych, dobrze wykonanych wizualizacji wnętrz.
Wizualizacje wnętrz pozwalają nam pokazać w sposób najbardziej dosłowny, jaką wizję ma projektant, architekt wnętrz. Umożliwi to przemówienie nawet do klienta, który nie posiada wyobraźni przestrzennej, a rzuty i przekroje do niego nie są w stanie przemówić. A najlepsze jest to, że umożliwi to dokładne obejrzenie wnętrza jeszcze na etapie projektowania, pozwoli to wyeliminować wszelkie błędy, zanim jeszcze zaczniemy realizację inwestycji. Wizualizacja może przyjąć też formę rzutu 3D mieszkania, wszystko zależy od indywidualnych preferencji naszych klientów. Jesteśmy otwarci, elastyczni i posiadamy niezbędne doświadczenie w dziedzinie grafiki 3D. Wizualizacją wnętrz możemy zadać żądany charakter np. do wnętrz utrzymanych w stylu skandynawskim,  możemy wykorzystać oświetlenie zimowego, pochmurnego poranka, a ciepłym nowoczesnym wnętrzom letniego, słonecznego popołudnia. W tym wypadku ogranicza nas jedynie nasza wyobraźnia.

 wizualizacja-wnetrza-interior-salon-kuchnia-jadalnia-bear-studio-graficzne-rzeszow-4
 wizualizacja-wnetrza-interior-salon-kuchnia-jadalnia-bear-studio-graficzne-rzeszow-6
 wizualizacja-wnetrza-interior-salon-kuchnia-jadalnia-bear-studio-graficzne-rzeszow-7
 wizualizacja-wnetrza-interior-salon-kuchnia-jadalnia-bear-studio-graficzne-rzeszow-8

Wizualizacje wnętrz – salonu, kuchni oraz jadalni

Wizualizacje wnętrz, które mamy przyjemność Państwu zaprezentować, zostały ściśle wykonane według wytycznych naszego klienta – studia architektury wnętrz z Rzeszowa.

Materiałem źródłowym w tym wypadku były profesjonalnie wykonane, rzuty, przekroje oraz rysunki poszczególnych mebli które zostaną wykonywane na zamówienie. Model samego wnętrza wykonalismy z największą dbałościa o proporcję oraz skalę, zawsze wykonujemy wnętrza w skali 1:1 co oznacza, że jeżeli np. blat jest na wysokości 90cm i ma grubość 4 cm to w wirtualnej przestrzeni również znajduję się na wysokości 90 cm i ma grubość 4 cm. Jest to bardzo istotne ponieważ nawet niewielka rozbieżność w proporcjach, może mieć kolosalne znaczenie dla realizmu całego projektu.

Specjalnie na potrzeby tej wizualizacji wnętrza, wiele modeli wykonaliśmy od początku na podstawie zdjęć oraz wymiarów, które znaleźliśmy na stronach poszczególnych producentów. Również wiele modeli akcesoriów, dodatków – takich jak miski, świeczniki, obrazy czy rzeźby – zostało wykonane specjalnie na potrzeby wizualizacji wnętrz.

Jak mieliśmy okazję zaprezentować wizualizacje wnętrz są nieodłącznym elementem każdego projektu, bez którego ciężko będzie przekazać projektowaną wizję naszemu klientowi i przekonać go, że to co chcemy zaproponować będzie odpowiadać jego potrzebom i gustowi estetycznemu. Poprzedni projekt  Wszystkie projekty Następny projekt 

Napisz do nas!
close slider