BearStudio | Wizualizacje i Grafika 3D

Karty mieszkań

Karty mieszkań – często niedoceniane narzędzie sprzedażowe

Karty mieszkań to często niedoceniane narzędzie sprzedażowe, a pozwalają one sprzedawać mieszkania w atrakcyjnie wizualny sposób. Dużo prościej dotrzeć do potencjalnych kupujących za pomocą atrakcyjnie wizualnych kart mieszkań, niż pokazując surowe rzuty architektoniczne. Dobrze wykonane karty mieszkań podnoszą szanse na zainteresowanie kupującego a koniec końców na sukces sprzedażowy. Na takiej karcie mamy w pigułce wszelkie potrzebne informacje – takie jak powierzchnia lokalu, powierzchnia ogródka (jeżeli jest), ilość pomieszczeń itd.

Taka karta daje potencjalnemu kontrahentowi czarno na białym informację w pigułce na temat inwestycji która zamierza nabyć, a jego atrakcyjna, elegancka szata graficzna dodatkowo wzmacnia profesionalizmy inwestycji (oraz jej sprzedawcy). W dzisiejszych czasach, forma prezentacji jak i „opakowanie” sprzedawanego produktu jest bardzo istotne, żyjemy w kulturze obrazkowej obecne czasy wymagają od nas ciekawej, profesjonalnej prezentacji w celu odniesienia sukcesu sprzedażowego.

 

Rodzaje kart mieszkań

Najczęściej karty mieszkań wykonuje się w oparciu o wcześniej przygotowane rzuty 3D, wraz z tabelami powierzchni. Często też w ten sposób wykonuje się karty lokali. W odpowiedni sposób opisując na rzutach 3D pomieszczenia, tak zaprojektowana karta w postaci pliku .pdf do wydrukowania przez klienta albo do prezentacji na urządzeniu mobilnym, przemawia do klienta w bezpośrednio sposób, pozwalając mu wyobrazić sobie już gotowe do zamieszkania mieszkanie.

Karty można też wykonać w oparciu o rzuty 3D, które można pokolorować, albo zostawić je w formie czarno białej.

 

Zalety kart mieszkań

Na pewno zaletami kart mieszkań są, ich łatwość w odbiorze przez klienta, zebranie wszystkich najważniejszych informacji w skondensowanej atrakcyjnie graficznej formie, jak i możliwość jej wydruku na domowej drukarce w celu prezentacji na spotkaniu. 

Zachęcamy do kontaktu z naszym studiem i zamawiania kart mieszkań, jest to bardzo skuteczne, wręcz podstawowe narzędzie w promocji inwestycji deweloperskiej.

Karty mieszkań znajdują zastosowanie dla każdej inwestycji deweloperskiej, takich jak osiedla domów jednorodzinnych, budynki wielorodzinne, lokale na wynajem, a nawet całe obiekty na wynajem.