Wczytywanie...

O firmie

Home / O firmie

Krótki storytelling na początek.

Moja historia z grafiką 3D zaczęła się jeszcze podczas studiowania budownictwa na Politechnice Rzeszowskiej. Wtedy też wpadła mi w ręce płyta na której czarnym markerem napisane było C4D. Zobaczyłem pierwszy tutorial, który traktował o modelowaniu wnętrz do kuchni, i te kuchnie są ze mną do dzisiaj.

Ciągle doskonaląc swoje umiejętności, szukałem okazji do wykorzystania oprogramowania do grafiki 3D w praktyce. Zaczęło się od wizualizacji na studiach – konstrukcji hali, budynków wielorodzinnych, domków jednorodzinnych. Prawda jest taka, że te pierwsze projekty były niezbyt dobre, no ale od czegoś trzeba zacząć. W międzyczasie zdobyłem tytuł inżyniera budownictwa i wypłynąłem na szerokie wody rynku pracy.

Potem z braku ofert dla grafików 3D był epizod pracy przy grafice 2D, składałem katalogi, projektowałem loga, systemy identyfikacji wizualnej i inne płaskie formy graficzne.

Jednak nocami, uczyłem się Cinema 4D z ciekawości poznałem podstawy 3ds Maxa, Vraya. Obejrzałem i przeczytałem wiele tutoriali, zapoznałem się z legendarnym szkoleniem Grand Warwicka.

Potem pojawiły się pierwsze płatne projekty, komercyjne wizualizacje wnętrz, produktów, a nawet exterior czy proste animacje.

Bear Studio Wizualizacje i Grafika 3D

I tak dotarliśmy do chwili obecnej – Bear Studio. Nasze studio grafiki 3D ulokowane w Krośnie, niedaleko Rzeszowa i bliskim sąsiedztwie Bieszczad i prawdziwych niedźwiedzi. W międzyczasie do studia dołączył jeszcze jeden grafik i wzbogaciliśmy się o dodatkową moc obliczeniową do renderowania, teraz jesteśmy gotowi podjąć Państwa wyzwanie. Pracujemy na środowisku Cinema 4D wraz z najlepszymi silnikami renderującymi (Vray, Corona).

Zachęcamy Państwa do kontaktu, chętnie doradzimy,wycenimy projekt i pomożemy stworzyć atrakcyjne wizualnie obrazy, które pomogą odnieść sukces przez Państwa firmę. Jeżeli Państwo uważacie, że wizualizacje lub grafika 3D może Państwu pomóc w realizacji projektów biznesowych lub pomoże zwiększyć sprzedaż – dobrze Państwo trafili w ręce specjalistów od wizualizacji i grafiki 3D.

Ktoś kiedyś powiedział mi, że jeden obraz może być wart więcej niż tysiąc słów – tym jakże pięknym sloganem chciałbym zaprosić Państwa do obejrzenia naszego portfolio.

Szymon Szepelak, założyciel Bear Studio

O autorze

Szymon Szepelak – grafik 3D z Krosna, w kręgu jego zawodowych zainteresowań leży głównie grafika 3D, poligony i silniki renderujące. Dodatkowo zajmuje się projektowaniem materiałów do druku i poligrafią. W wolnych chwilach poznaje WordPressa i tajniki fotografii, relaksując się przy dźwiękach gitarowego grania.

Napisz do nas!
close slider