Wczytywanie...
Home / Wizualizacja wnętrza – kuchnia w stylu industrialnym

Wizualizacja kuchni, która sprzedaje

Wizualizacja wnętrza kuchni w stylu industrialnym

 wizualizacja-wnetrza-interior-kuchnia-bear-studio-graficzne-rzeszow-4
 wizualizacja-wnetrza-interior-kuchnia-bear-studio-graficzne-rzeszow-3
 wizualizacja-wnetrza-interior-kuchnia-bear-studio-graficzne-rzeszow-2
 wizualizacja-wnetrza-interior-kuchnia-bear-studio-graficzne-rzeszow-1

Tego typu wnętrza lubimy robić najbardziej, nie ma nic piękniejszego niż klient, który prosi o wykonanie ładnej nowoczesnej kuchni, która podkreśli niepowtarzalny styl jego produktu. Od razu więc zabrałem się do modelowania, wybór padł na styl industrialny – pomysł był prosty: surowa cegła stworzona za pomocą displacement map, półki we wnękach i kamienne blaty. To wszystko podkreślone kuchennymi dodatkami, niektóre celowo wyglądają na używane. Ma to sprawić wrażenie integralnego stylu z resztą wnętrza.

Kolejne kroki wizualizacji wnętrza przyszły same, wizualizacja kuchni została wykonana przez nas od podstaw według researchu, który przeprowadziliśmy na portalach branżowych dla architektów wnętrz.Wizualizacja kuchni, którą mam zaszczyt zaprezentować jest spełnieniem marzeń każdego grafika 3D. Parafrazując tytuł pewnego programu w telewizji “Róbta co chceta”. Bardzo doceniamy zaufanie, którym obdarzył nas klient dlatego dołożyliśmy wszelkich starań aby wizualizacja wnętrza kuchni była na jak najwyższym poziomem nie tylko pod względem technicznym ale i wizualnym – żeby cieszyła oko potencjalnych klientów firmy i sprzedawała produkt. Bo to dobra wizualizacja zawsze ma na celu, zwiększenie sprzedaży produktu lub inwestycji.

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego studia graficznego w zakresie wizualizacji wnętrz. Jeżeli jesteś architektem, inwestorem, deweloperem lub planujesz remont mieszkania napisz do nas, na pewno będziemy w stanie Państwu pomóc. W oparciu o nasze wizualizacje możemy stworzyć komplet materiałów reklamowych, takich jak wizytówki, ulotki, katalogi, a nawet stronę internetową. Poprzedni projekt  Wszystkie projekty Następny projekt 

Napisz do nas!
close slider