BearStudio | Wizualizacje i Grafika 3D

Wizualizacje
wnętrz

Wizualizacja wnętrza jest to jeden z najczęściej zamawianych rodzajów wizualizacji. Jest to stworzenie modelu 3D wnętrza, oświetlenie go, nałożenie odpowiednich materiałów, a na końcu rendering i postprodukcja gotowych obrazków. Istnieje też możliwość wykonania panoramy sferycznej lub animacji – przelotu kamery (camera animation).
Wizualizacja wnętrza lub wnętrz najczęściej zamawiane są przez architektów wnętrz, studia architektury wnętrz, klientów indywidualnych lub przez firmy produkcyjne, które chcą pokazać swój produkt w odpowiednim dla niego “środowisku”.

W zależności od potrzeb klienta wizualizacje wnętrz mogą mieć różną szczegółowość – od bardzo skomplikowanych projektów składających się z milionów poligonów po często proste ukazanie zarysu, pomysłu który został stworzony przez projektanta. 

Zachęcamy do kontaktu na pewno będziemy w stanie ustalić zakres prac satysfakcjonujący dla obydwu stron.

Atrakcyjna wizualizacja może stanowić świetny nośnik reklamowy i stanowić początek dalszego projektowania graficznego – np. w celu reklamy inwestycji deweloperskiej. Profesjonalne wizualizacje wnętrz stanowią również wizytówkę każdego architekta wnętrz lub studia architektury wnętrz. 

Wizualizacje wnętrz to skuteczne narzędzie sprzedażowe

Wizualizacje to szeroko stosowane skuteczne narzędzie sprzedażowe, najczęściej pozwala ono pokazać produkt w jego naturalnym otoczeniu lub jako prezentacja wnętrza przykładowego dla inwestycji deweloperskiej. Taka wizualizacja ma na celu pobudzenie wyobraźni potencjalnego klienta i wywołać u niego pozytywne odczucia w celu podjęcia decyzji zakupowej. Wizualizacje wnętrz zawsze wykonywane są w skali 1:1, co umożliwia odwzorowanie potem takiego wnętrza w rzeczywistym mieszkaniu. Wizualizacje wnętrz wykonywane są z użyciem realistycznych tekstur wysokiej rozdzielczości, realnych modeli oświetlenia oraz wysokiej jakości modeli 3D w celu udekorowania przestrzeni mieszkalnej. Odpowiednio dobrane dodatki sprawiają, że wnętrze ożywa i jest bardziej przekonujące. Jest to także dodatkowy zabieg, który pozwala wpłynąć na wyobraźnię potencjalnych klientów, którzy widząc taki projekt mogą łatwiej wczuć się w wizję architekta oraz dostrzec bezpośredni efekt finalny. Wizualizacje wnętrz są szeroko stosowane w promocji inwestycji deweloperskich, oraz prezentacji produktów, takich jak na przykład sprzęt AGD.

Więcej