BearStudio | Wizualizacje i Grafika 3D

Wizualizacje mebli

Wizualizacje jako atrakcyjna profesjonalna prezentacja produktu.

Wszyscy wiemy jak w obecnych czasach ważna jest odpowiednia wizualna prezentacja produktu, który zamierzamy sprzedać, tutaj z pomocą przychodzą nam wizualizacje mebli. Dzięki grafice 3D nie musimy wynajmować studia fotograficznego, aranżować sceny, produkować meble który chcemy pokazać, z użyciem tylko programu graficznego możemy pokazać mebel w jego naturalnym środowisku. Możemy pokazać meble kuchenne we wnętrzu mieszkania, meble biurowe na ostatnim piętrze drapacza chmur, albo kanapę w zacisznym pokoju dziennym. Wielką wizualizacji mebli jest to, że możemy pokazać całą mnogość tekstur i kolorów – możliwe jest nawet pokazanie całej palety kolorystycznej dla danej serii produktów. Wizualizacje świetnie też sprowadzają się do badania rynku, można za ich pomocą sondować rynek, czy dany produkt się przyjmie bez ponoszenia nakładów na produkcję prototypów i ich fotografowanie.

Całe zlecenie zaczynamy od wykonania modelu 3D lub zaimportowania modelu stworzonego w programach do projektowania CAD, w zależności od dostępnych dla nas danych tworzymy jak najbardziej szczegółowy model w skali 1:1. Aby oddać wszystkie nawet najmniejsze szczegóły. Taki model można potem zapisać w formacie uniwersalnym w celu stworzenia bazy produktów do pobrania, na przykład przez architektów.

Wizualizacje mebli zastosowania

Wizualizacje mebli czy to w formie wizualizacji mebla we wnętrzu, czy packshotu (wizualizacji na białym tle), znajdują zastosowanie w wielu narzędziach marketingowych i sprzedażowych. Z wizualizacji mebli możemy zaprojektować katalog, ulotkę, broszurę reklamową, banery Google Ads, bilbordy reklamowe jak i reklamę prasową.

Często też stosuje się wizualizacje do reklamy internetowej, lub do pokazania ich na mediach społecznościowych. Zachęcamy do kontaktu z naszym studiem w celu zamówienia wizualizacji lub konsultacji i doboru odpowiednich dla Państwa rozwiązań. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w zakresie wizualizacji, będziemy wstanie pomóc i zaproponować odpowiednie rozwiązania, aby Państwa biznes odniósł sukces sprzedażowy.

Wykonujemy wizualizacje mebli każdego rodzaju – meble kuchenne, tapicerowane, meble biurowe, gabinetowe i inne. Zachęcamy do zapoznania się z naszym portfolio oraz do kontaktu.